| NYØ2002 a întrebat:

Ce părere aveți despre băieții cu păr creț? Vi se par atrăgători!
Eu cam prin martie aveam părul gen ondulat/drept adică mi-l dădeam peste cap cu pieptanul si feonul! Parul meu nu era lins, ii intr-un fel gros nu stiu exact cum sa vă explic!
Uitați gen așa:
http://imgur.com/gallery/zsFPGEY
Cam prin aprilie am incercat sa imi ondulez părul cu mâna (gen m-am luat după cântărețul Ares, are un păr creț și mișto, il gasiți pe Youtube si pe insta dreamzone) și l-am învățat pe față si uitati cum arătam eu cam prin luna mai:
http://imgur.com/gallery/E1lg3QL
(Am mai multe poze aici cred)

Pe 25 mai m-am tuns si frizerul mi-a luat o gramada de păr și am decis să nu ma mai tund la el!
După ce am ieșit de la tuns:
http://imgur.com/gallery/02o2XqF
Aici sunt cam 3 fotografii

Si acum am implinit 3 saptămâni:
http://imgur.com/a/3QvCPDM

Eu de acum il las sa creasca! O sa ma tund doar pe părți!
Daca port o bandană nu o sa imi mai ajungă părul in ochi?

10 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Mersi pentru poze, daca primesti niste apeluri de prin somalia, sa stii ca nu-i vina mea... sau ba da.
Nu te speria... te voi pune doar pe siteuri de pe dark web unde babele cu bani cauta tinerei frumusei, nu-i ca si cum voi specifica locatia care este salvata automat in fisierul imaginii pentru a le spune talibanilor exact de unde sa te "culeaga" rolling on the floor

Ce parere am? Te vor adora... varstnicele! rolling on the floor

| NYØ2002 explică (pentru LPCTSTR):

Eu nu vreau babe ***! Caut gen prietenă de varsta apropiata gen daca eu am 18, fata să aibă in jur de de 15-16-17 cam așa

| LPCTSTR a răspuns (pentru NYØ2002):

Cu fata si moul in care pozezi, nu ai 18 ani, cel putin psihologic... Sau imi scapa ceva?

| NYØ2002 explică (pentru LPCTSTR):

Văd că faci mișto de mine! Nu caut babete cu bani sau nu stiu ce! Pe mine nu ma intereseaza banii ca nu mă fac fericit! Gen caut o fată care să mă placă si sa o plac si eu pe ea, cam asta e scopul meu!

| NYØ2002 explică (pentru LPCTSTR):

Pai toti de varsta mea, fumeaza, beau si de asta par mai batrani!
Eu gen am o viata decentă, nu am dat la sapă sau din astea!

| LPCTSTR a răspuns (pentru NYØ2002):

Ah nu nu nu...
Eu la 18 ani, si nici personalitatile din scoala mea, nu pozau asa si nici mentalitatea ta nu o aveam... si ghici ce? nimeni nu fuma si nici nu bea, ca pe-atunci era decenta.
Tin minte ca la 18 ani eu eram deja in fizica cuantica, relatiile erau ultimele chestii la care m-as fi gandit. Fast forward dupa facultate si uite ca azi am o relatie... nu la 18 ani ca tine.

Era ironic raspunsul cu babele... nici de asta nu mai stiti?

Man, daca te place cineva, te place asa cum esti, scurt.

| NYØ2002 explică (pentru LPCTSTR):

Tu cati ani ai? Atunci pe vremea ta erau alte timpuri! Acum pe timpul asta e normal sa ai relatie la 18 ani!
Gen un fost prieten are 16 ani si a avut 18 relatii! Eu de abia una singura virtuală și aia a durat 5 zile!
Iti mai zic o data! Arunci erau alte timpuri!
Cam mai toti liceeni au gagici!

| alina2k18 a răspuns:

Mie imi place ce freze ai avut si esti si dragutelwinking
Dar fa ceva cu bretonu ala ca arata ca la... tara laughing si e pacat de tine ca ai trasaturi frumoase si parul frumos sa poti face ce vrei cu el.

| NYØ2002 explică (pentru alina2k18):

Stiu ca e nasol cu bretonul ala, trebuie sa la sa imi creasca parul ca sa se onduleze! Daca am implinit 3 saptamani, trebuir să astept inca pe atata

| Crisstinayy12 a răspuns:

Iti sta mai fain cu par cret