| nyoentox2002 a întrebat:

Am o problemă! M-am programat la frizerie pe 1 septembrie!
Frizerul este bun si imi este frică că poate o sa mă tundă nașpa!
Eu am părul creț și vreau sa il las mare, gen doar in parti vreau sa il tund!
Asa am parul acum:
http://imgur.com/gallery/GNealq8
Eu nu m-am mai tuns de pe 25 mai, eu m-am tuns la un frizer si cica e cel mai bun din oras si intr-un fel m-a tuns cum a vrut el nu cum am vrut eu.Eu i-am zis sa imi ia putin si el mi-a luat o gramadă de păr(vreo 2 cm)si uite așa am ramas după tuns:
http://imgur.com/a/YREkFxk
Am disperat nu alta!
Am vorbit cu el pe Facebook a doua zi si l-am intrebat ca de ce mi-a luat asa mult păr si el a zis că era incâlcit, cica că părul creț e greu de îngrijit dar cred ca nu e adevărat! Nu imi trebuie piepten, feon sau placă! Eu inainte aveam părul mai drept dat peste cap si le foloseam pe astea 3!
Am decis sa imi schimb frizerul ca mereu cand mergeam la el imi lua cate 2 cm de păr!
Normal parul cret nu e par incâlcit.
Nu stiu ce sa mai fac parca traiesc intr-un cosmar, stau mereu pe ganduri ca daca o sa imi iasa frizura asta!
Apropo eu mă spăl pe cam cu șampon:Marți, Joi și vineri!

Asa aveam parul inainte sa ma tund asa il aveam pe la jumatea lui mai:
http://imgur.com/gallery/E1lg3QL

2 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Amaneaza programarea dacă îți este asa frica ca nu te tunde bine. Găsește un alt frizer mai bun ori încearcă sa te tunzi singur.

| nyoentox2002 explică (pentru Michaeel):

Cum sa ma tund singur ai innebunit? Trebuie sa ai cursuri ca sa fe poti tunde calumea! Eu am spus ca am schimbat frizerul