| NYØ2002 a întrebat:

Ce părere aveți despre băieții cu păr creț? Vi se par atrăgători!
Eu cam prin martie aveam părul gen ondulat/drept adică mi-l dădeam peste cap cu pieptanul si feonul! Parul meu nu era lins, ii intr-un fel gros nu stiu exact cum sa vă explic!
Uitați gen așa:
http://imgur.com/gallery/zsFPGEY
Cam prin aprilie am incercat sa imi ondulez părul cu mâna (gen m-am luat după cântărețul Ares, are un păr creț și mișto, il gasiți pe Youtube si pe insta dreamzone) și l-am învățat pe față si uitati cum arătam eu cam prin luna mai:
http://imgur.com/gallery/E1lg3QL
(Am mai multe poze aici cred)

Pe 25 mai m-am tuns si frizerul mi-a luat o gramada de păr și am decis să nu ma mai tund la el!
După ce am ieșit de la tuns:
http://imgur.com/gallery/02o2XqF
Aici sunt cam 3 fotografii

Si acum am implinit 3 saptămâni:
http://imgur.com/a/3QvCPDM

Eu de acum il las sa creasca! O sa ma tund doar pe părți!
Daca port o bandană nu o sa imi mai ajungă părul in ochi?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Arata naspa un tip cu parul cret, nici ele nu arata bine cu parul cret. O sa nimeresti tipe care le convine

| NYØ2002 explică (pentru mgtow):

Sa mori tu? Depinde de ce par creț ai! Il stii pe cantarețul Ares? Phoai are un par foarte misto! Il gasesti pe instabig grinream Zone si are aproape 2000 de urmaritori!
Sau mai este un artist pe nume Mandra!

| mgtow a răspuns (pentru NYØ2002):

Cel mai bine e stil militar nu chel asa merge nu gluma

| NYØ2002 explică (pentru mgtow):

Neee!

| Sofer a răspuns:

Ii frumos parul creț.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părul ondulat și creț, cele mai interesante tipuri de păr... Părerea mea.

| NYØ2002 explică (pentru anonim_4396):

Il stii pe Artistul Ares? Cauta-l pe Instagrambig grinream zone si sa vezi ce par misto are ca de la el m-am inspirat ca sa imi ondulez parul!
Il gasesti si pe Youtube! Are o voce super cool! canta mai multe genuritongueop(muzica usoara, sad), Rap, Trap
Piesele mele preferate de-a lui sunt :
Oh draga depresie
Ganduri
Degete de plumb
Confuz
Cicatrici!

| anonim_4396 a răspuns (pentru NYØ2002):

Acum îl știu de la tine. Are un stil interesant. happy

| NYØ2002 explică (pentru anonim_4396):

Iti place cum canta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NYØ2002):

Da, îmi place cum cântă, deși nu rezonez chiar cu fiecare mesaj din versurile lui...

| SmrSamir1852 a răspuns:

Trebuie să te dau cu o crema de par sau ceara, mai ales atunci cand l ai avut creț trebuia sa il dai cu ceara, crema sau fixativ pe parul ud, pentru ca era prea latos si asta nu i prea atractiv, da un aspect neingrijit