| candycarrie a întrebat:

Nu stie cineva in Baia Mare un loc unde mi'as putea albi dintii si cum? daca stiti, imi dati va rog adresa si, daca se poate, pretul si la cat timp dupa albire dintii au revenit la culoarea initiala? specific ca sunt fumatoarebig grin

Răspuns Câştigător
| Zuuuuz a răspuns:

Poi depinde cum vrei sa iti albesti dintii, eu am mers la un dentist in spate la pizza h la clinica aia sau ce ii si am platit 70 lei si mi-a curatat dintii cu ceva pasta speciala.mai exista o metoda dar nu cu pasta cu ceva aparat care costa peste 1 milion, poti sa iti albesti dintii la orice dentist din cate stiu