| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru fetele care poarta lenjerie intima-tanga. Inafara de faptul ca este sexi, as dori sa stiu ce este asa de comod? Peste tot pe unde am citit scria ca nu este sanatos pentru corpul nostru. Si asa mi-a spus si o cosmeticiana. As dori sa stiu parerea voastra si care este diferenta dintre o pereche de chiloti normali si una tanga (ma refer la comoditate). Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| FerLin a răspuns:

Pai cred ca asta e cel mai relevant pentru tine, cum te simti tu, nu cum se simt altele. Unele fete spun ca s-au obisnuit cu tanga. Dar de ar fi nevoie sa se obisnuiaca? Clar ca alt motiv decat confortul. Deci inca odata spun, in functie de ceea ce-ti doresti tu, hotarasti daca vei purta sau nu!

5 răspunsuri:
| FerLin a răspuns:

Ia doua trei perechi de chiloti tanga, poarta-i vreo 2-3 saptamani prin rotatie, si ai sa ai cel mai obiectiv raspuns posibil.
Altfel spus, testeaza pe... corpul tau!

| PrecioussGirl a răspuns (pentru FerLin):

Am testat... si nu m-am simtit asa bine.

| FerLin a răspuns (pentru PrecioussGirl):

Pai cred ca asta e cel mai relevant pentru tine, cum te simti tu, nu cum se simt altele. Unele fete spun ca s-au obisnuit cu tanga. Dar de ar fi nevoie sa se obisnuiaca? Clar ca alt motiv decat confortul. Deci inca odata spun, in functie de ceea ce-ti doresti tu, hotarasti daca vei purta sau nu!

| whattt a răspuns:

Am 12 ani si cu toate ca sunt ' baiat ' port asa ceva si e super, de la 8 ani port ma simt foarte bine, asa m-am simtit de la inceput, nu am ce obiecta la ei, dar, fiecare are senzatiile proprii

| ralusycretz a răspuns:

Chilotii tanga ii simti primele zile incomozi, dupa ce te obisnuiesti nici nu ii mai simti. Eu cred ca is mai comozi cei tanga decat tetra. insa, adevarul e ca sunt nesanatosi si doctorul ne recomanda sa dormim seara fara lanjerie intima, cu exceptia "zilelor rosii".

| denykiss a răspuns:

Salut!
Eu m-am obisnuit cu chiloteii tanga si chiar imi plac, ii port destul de de des, de fapt vara e cam tot ce port pentru ca sunt mult mai comozi, nu traspiri atat si respira piele mai bien.

E drept ca la inceput e un pic ciudat cu ei, dar te obisnuiesti repede si nu ii mai simti. Cred ca conteaza mult sa fie de calitate si marimea sa fie buna pentru tine. Bafta! love struck