| Anda1197 a întrebat:

O solutie ,ceva contra cosurilor pe frunte? (ceva natural) Fara sa ma duc la dermatolog, fara creme, fara sa-mi recomandati Zynerit si Skinoren si Gerovital si mai nu stiu care laughing ! Va rog un "leac" natural(fructe legume)! Funda + nr. maxim de voturi (fara prostii va rog rolling on the floor )

Răspuns Câştigător
| monutza90 a răspuns:

Masca din miere de albine: o intinzi peste cosuri, dupa 15 min te speli.
Iaurt natural, fara fructe faci la fel ca mai sus dar te speli dupa 10 min cu apa calduta, sa nu fie rece.
Infuzie de patrunjel:te speli pe fata.
Coaja de portocala:se rade, se amesteca cu putina apa si o aplici pe cosuri, peste 15-20 de min te speli.
Oricare din astea alegi vezi sa le faci in fiecare zi, pana iti trece iar dupa sa iti mai faci si alte masti pentru ten.
Legumele si fructele nu vor face niciodata rau sa stii.Insa cremele cam stau in dubii!

| Anda1197 explică (pentru monutza90):

De asta nu vreau creme laughing Mersi pentru sfaturi! raman datoare :*

| monutza90 a răspuns (pentru Anda1197):

Cu placere :*

3 răspunsuri:
| ir3al a răspuns:

laughingsi eu am aceeasi problema, exista solutia DOINA, foarte buna, o gasesti la kaufland, carrefour etc., sapunul dove este iarasi la fel de bun.si masca :2 linguri de miere si o lingura de scortisoara.stai cu masca pe fata cam 15 min, daca urmezi tratamentul acesta timp de 2 saptamani scapi de cosuri.Bafta