| Iubareatzãã a întrebat:

Voi ce spray de par folositi pentru a nu va arde parul indreptat cu placa si cam cat costa? Funda! :*

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.

Eu folosesc ulei de par kallos :D
http://ceproduserecomand.blogspot.ro/......allos.html

Nu arde parul, nu incarca, ramane stralucitor
pa-pa

| Iubareatzãã explică (pentru anonim_4396):

Fiind ulei aplicat pe par Iar apoi trece placa incinsa, nu are efect de prajire?laughing pe mine la asta ma Duce gandul laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iubareatzãã):

Nu!

Eu il aplic dupa baiebig grin

Are efect mai bun decat orice spray de par
pa-pa

| Okami23 a răspuns:

Eu folosesc un spray de par profesional luat de la coafor, am dat 50 de lei pe el, dar e bun

| LoriLoL a răspuns:

Nu exista nici macar produse profesionale care sa te ajute sa nu-l arzi. orice placa catde profesionala ar fi tot il arde.

| Iubareatzãã explică (pentru LoriLoL):

Da stiu! happy dar ma refeream ceva care ajuta ca el sa nu se arda la fel de rau happy

| Azazea a răspuns:

De la Gerovital, costa 10-14 lei depinde de unde il iei, in supermaketurile mari costa 10 lei. Este ieftin dar e destul de bun, nu am varfuri arse sau despicate si ma tund odata la 4-5 luni, deci...isi face treaba.

| Farmec a răspuns:

Recomandam serul hidratant termoprotector din gama Gerovital Plant Tratament :http://www.farmec.ro/produse/par/ser-hidratant-termoprotector-64.html
Se aplică pe părul umed după fiecare spălare. Se lasă să acţioneze 2-3 minute pentru fixarea panthenolului şi a keratinei, necesare pentru hidratare şi reconstrucţie. Nu se clăteşte!
După aplicarea serului se poate folosi aparatura de uscare/coafare.

| Georgiana2505 a răspuns:

Eu folosesc o crema protectoare de la Oriflame.
https://www.google.ro/......ps?/search
Cea gri :D
Eu sunt foarte multumita de ea :)

| AllexaAllexa a răspuns:

Eu folosesc spray'ul Advance techniques(Heat protection styler) de la avon, e in jur de 15 lei, are 100 ml.Sunt multumita de el si ti.l recomand:*