| AnnePlatt a întrebat:

Par cret sau drept? (natural)

31 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Cret.

| AnnePlatt explică:

@RainbowAndra: Eu il am drept, dar il prefer pe cel ondulat.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu am parul ondulat cam asa:http://www.google.ro/......tp?/imgres
Imi place mult asa cum e, dar l-as vrea si drept.
Dar este bine sa te multumesti cu ce ti-a dat Dumnezeu:)
Numai bine.

| Andarock a răspuns:

---> Parul cret este mereu la moda, dar este foarte important sa fie natural, ca altfel o sa arate rau! x_x

---> Parul drept este frumos, dar trebuie sa ai parul des ca sa-ti stea bine. happy

---> Eu am parul ondulat, care este cel mai la moda in 2011.
---> Numai bine! puppy dog eyes

| mriuls a răspuns:

Cret:X

| porumbitza a răspuns:

Drept.De ce? Pentru ca asa imi sta bine mie si asa mi se pare mai frumos.Tu ce preferi?

| DianaPrepelita a răspuns:

Cret. e mai special, acum toate fetele si-l intindwinking

| odorash a răspuns:

Eu am par cret (natural )
l-am mostenit de la strabunelul meu :
parul meu e cam asa :
http://www.google.md/......tp?/imgres

| emiitzzy a răspuns:

Drepthappy.dar las vrea cret:Xlaughing

| AnnaDee a răspuns:

Buna!
Ambele, atâta timp cat persoana care o/le are arata bine cu ea/ele.
Bye.

| Battery a răspuns:

Ondulat lejer. Intotdeauna am fost de parere ca femeile cu parul putin ondulat sunt foarte frumoase, gen Blake Livley.

| mamarutza12 a răspuns:

Putin buclat

| smile20000 a răspuns:

Eu il ador pe ala drept

| Carrie a răspuns:

Eu cred ca parul drept este mai frumos da si parul cret(nu gen afro ci bucle definite) este fain. happy

| FloriiHoran a răspuns:

Adica cum il avem noi?happy Eu il am nici cret nici drept...este ceva intre. ondulatwinking

| Cat_3006 a răspuns:

Depinde si de persoana happy mie de exemplu imi place si ondulat si drept ( cu placa) Natural nu imi place cum se aranjeaza!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Natural,ondulat,roscat

| Karizma a răspuns:

Ambele.
Cret: nu te piepteni si nu te chinui cu pieptanatul
Drept: il coafezi cum vrei tuwinking

| Melindutza a răspuns:

Intre (adica ondulat)

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Al meu nu este nici cret nici drept.E buclat...

| mikkaella a răspuns:

Cum imi place DREPT
cum il am ondulat

| BabyDoll a răspuns:

Drept happy

| PrunaPătrată a răspuns:

Drept?

| Pavel5479 a răspuns:

Zona genitala sau in cap? big grin big grin big grin big grin

| ċønŧraśŧ a răspuns:

Eu am parul drept big grin nu il indrept ca dupa aia... thinking

| WTFAAA a răspuns:

Aleg drept! devil

| Mariiiaaa a răspuns:

Drept love strucklove strucklove struck

| RainbowAndra a răspuns:

Eu prefer parul drept, nu numai pentru ca asa il am si eu, nu stiu mi se pare mai dragut si parul cret este frumos, dar trebuie ingrijit mult, nu imi place cand sta in toate directiile(am vazut asta la cateva persoane straight face). Tu ai parul drept sau cret?:*

| anonim007_7697 a răspuns:

Pai daca iti sta bine cu ambele eu iti sugerez drept deoarece e mult mai usor de aranjat si mult mai frumos cel cret este naspa sie si enervant...dar acum depinde de tine...ce vrei sa faci funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il am drept.dar imi place mai mult cret:Xlove struck...