| Alexandru0077 a întrebat:

Pare o intrebare ciudata, dar in ultimul timp am observat ca lunea incep sa-mi iasa cosuri iar in spre joi- vineri pana duminica sa-mi treaca si tot asa.Stiti o solutie, ceva fara raspunsuri ca du-te la dermatolog?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu te mai uiți la calendar, coșurile nu vor mai ști când e luni.

| Alexandru0077 explică (pentru sadrian46):

M ai spart

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Alexandru0077):

Nu am vrut să fiu rău. Dacă mănânci dumineca mâncare care nu îți priește, asta poate să amplifice apariția coșurilor luni Deci umblă un pic la dietă.