| TheQueen1 a întrebat:

Parul de pe cap stiu ca creste incontinuu, si daca nu il tai iti poate ajunge si pana la genunchi laughing. Dar parul pubian tot asa creste? Adica daca nu te epilezi acolo poate sa creasca la infinit?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Creste si ala cand vrea sa tio bage nu mai vede intrarea tunelului si nu nimereste

| KodrutZ a răspuns:

Creste, dar nu poate ajunge la lungime mare din cauza frecarii. tongue

| Mieeez666 a răspuns:

Vrei sa-ti fac o poza sa vezi?

| TheQueen1 explică (pentru Mieeez666):

Nu te opreste nimeni laughing

| ishallhelpyou a răspuns:

Nu, spre deosebire de părul din cap, unde nu e nimic care-l deranjează, cel pubian are parte de activitate și lipsa oxigenului big grin

Răspuns utilizator avertizat
| ghettomami a răspuns:

NU LOL rolling on the floor

| SnoopDogg12345 a răspuns:

O sa creasca, si o sa creasca, pana o sa te gadile la genunchi happy

Nu, glumesc, creste pana la un punct dupa care creste f. incet.

Daca ai o activitate sexuala mai deasa, e bine sa mai facem lumina acolo

Daca vrei sa scapi 4 ever foloseste crema depilaoare