| doryan91 a întrebat:

Parul lung sau parul scurt se deterioreaza mai repede? la baieti.

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Părul lung dacă îl porţi dezlegat se freacă de umeri şi se deteriorează/înspică. Dar contează cum îl îngrijeşti.

| corinusdeplus a răspuns:

Depinde cum il ingrijesti,nu are importanta lungimea sau forma lui clar,ca poti sa ai un par lung si sanatos,si unul scurt dat in exces cu cosmetice(gel,spuma, placa, foehn etc...)

| s3my a răspuns:

Parul lung, clar

| DianaFP a răspuns:

Eu zic ca parul lung se deterioreaza mai repede happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varfurile = par cu vechime. Cu cat lungimea parului e mai mare cu atat vechimea este mai mare. Si depinde si de frecventa tunusului.
Deci daca ai parul scurt mereu va fi proaspat, sa zic asa.

| MarianDT a răspuns:

Daca il ingrijesti nu conteaza marimea nu se va deteriora.Iar parul lung se zice ca se deteriorizeza pentru ca se ingrijeste mai greu