| ralfy123 a întrebat:

Ce perferati baieti cu parul lung (misteriosi) sau cu parul scurt?

24 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mă repet, nu sunt misterioși.
Îi prefer pe cei cu părul scurt!
Pa, pa.

| MasterOfDisaster a răspuns:

In general, cei cu parul scurt. Dar nu stii niciodata de unde ''sare iepurele''.

| adriancraiescu a răspuns:

Par lung.

| raluca0306 a răspuns:

Cred ca cei cu parul lung, au ceva aparte..nu stiu de ce, dar majoritatea baietiilor au parul scurt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha.Deci aia cu parul lung sunt misteriosi big grin
Acum aflu si eu happy

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta este lumea din ziua de azi *FACE PALM*. Lumea h-abar nu are ce inseamna cuvantul "misterios".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei cu parul lung nu-s misteriosi, sunt pletosi

| fadnox a răspuns:

`nu conteaza cat de lung am parul`

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Scurt si cu bretonul fixat happy

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu conteaza.

| BrokenArrow a răspuns:

Imi plac băieţii cu părul lung laughing

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Mie imi plac baietii cu parul lung -scurt.

| whattt a răspuns:

Parul scurt

| nowar a răspuns:

Ok faza cu ''misteriosi'' nu o inteleg dar prefer baietii cu parul mediu, acum depinde si de baiat nu le sta la toti bine cu parul lung.

| Chronicles a răspuns:

Pentru mine una nu contează dacă are părul scurt sau lung, contează să fie un băiat de treabă cu care mă pot înţelege.

| LaurC a răspuns:

Da cine naiba zice că băieții cu părul lung sunt misterioși?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaurC):

O fata cu parul scurt.

| AlexandraAlelovesU a răspuns:

Scrut

| AlexandraAlelovesU a răspuns:

Păr lung.

| sbafbsvlisach a răspuns:

Cei cu parul scurt.Sunt foarte putini baieti carora le sta bine cu parul lung.Am intalnit si genul asta si mi se pare super, dar sunt foarte rari... Oricum intre ar fi perfect nici prea-prea dar nici deloc.happy

| ClaudiuNick a răspuns:

Parul lung. Cum o fi, 25-40cm, vopsit, prins(coada de cal, coc, impletit); nu conteaza. Cine e de acord cu mine?

| GiulyDragutza a răspuns:

Parul scurt, pentru ca, sincer, cei cu parul lung seama cu rockerii sau par fete de la distanta..parerea meahappy;-)

| Luminiţamerkeligjente a răspuns:

Cei cu părul lung. Mi se pari superbi, par mai intelectuali.