| frumusick02 a întrebat:

Parul meu se ingrasa o data la 2 zile deoarece sunt o minisportiva si transpir, este normal.Problema este ca daca nu mil spal o data la doua zile mi se ingrasa,iar daca il spal des imi cade par.E normal sa mai cada cate o suvita,doua, dar un smoc?

2 răspunsuri:
| akbaa a răspuns:

N-ai vrea tu sa-ti termini studiile gimnaziale si dupa aia sa pui intrebari aici? Ai omorat limba romana, nick-ul tau spune tot.

| R0b3rTa a răspuns:

Iti trebuie neaparat un consult dermatologic, pentru pielea scalpului