| YuYu41 a întrebat:

Pe 23 ianuarie este ziua mamei mele si nu stiu ce sa ii iau...Cand am intrebat-o a spus ca nu vrea nimic dar eu tot vreau sa ii daruiesc ceva.IDEI? Cel mai bun raspuns... FUNDA

Răspuns Câştigător
| SomeBodyThatDoesNotMatter a răspuns:

Pai, ai putea sa cumperi, sau sa faci tu bijuterie, sau doua bratari identice sa ai si tu si ea ceva personalizat, sau creaza tu ceva, ce stii ca i-ar placea. Parerea mea e ca florile se ofilesc. Desigur ca ai putea sa iei un buchet insa tinteste catre ceva ce o sa-i ramana toata viata. Ceva la care sa se uite peste ani, si sa zica, uite asta mi-a cumparat fata/baiatul meu. Listen to your heart!

4 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Pai,poti sa laegi sa i daruiesti ceva personalizat,de ex,exista diverse diplome,cu agatatoare,avand ca titlu,,,pentru cea mai buna mama,, sau tot o diploma de multumire!
Cred ca,prin asta,dai dovada si de respect si de iubire,fata de ea si devotamentul cu care te a crescut si educat.
Iar pe langa asta, daruieste i o floare simpla, dar din inima ta de copil!
Va ramane impresionata!
Numai bine si LA MULTI ANI!

| liii a răspuns:

Cel mai bine ii iei o floare.Sunt sigura ca o sa-i placa, mai ales daca e floarea ei preferata.

| Christinika a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii faci cadou o poza in rama cu voi...Asta am sa ii fac si eu mamei mele, sunt sigura ca ii va placea big grin (Funda?)

| mihaelamk a răspuns:

Cred ca ar fi frumos sa ii iei un buchet MARE de flori bninteles florile ei preferate si o felicitare in care sa ii spui cat de mult o Iubesti tonguebig grin