| anonim_4396 a întrebat:

Pe parul negru natural, suvitat cu un rosu aprins, cum prinde o henna roscata? Btw, e mai bine sa adaugi in compozitie la vopsire uleiuri si galbenus? Am auzit ca prinde mai bine fara.

12 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

@PetreConstanta mai detaliat nu puteai sa fii?

| Paulla a răspuns:

@DopeBoyzMusic acum imi arati ca stii toate culorile? Zi si alfabetul, sa nu pari chiar asa de prost pe cat esti.
Chiar vrei sa-ti dau cu fierul de calcat in capul ala sec al tau?

| Paulla a răspuns:

@DopeBoyzMusic si eu ziceam sa ti-l dau de cap, si asa e gol.
Lasa-te de glume, iti lipseste simtul umorului.

| Paulla a răspuns:

@DopeBoyzMusic si esti mai prost decat de obicei cand ti-l bagi in cur?

| Paulla a răspuns:

@DopeBoyzMusic da, asa foarte inteligent. Haide sa ne injuram acum, de toata familia daca se poate. Sau nu stii gradele de rudenie? Ti-am spus ca iti lipseste simtul umorului? La fel si creierul.

| PetreConstanta a răspuns:

Prinde bine

| Lorena_3032 a răspuns:

Prinde reflexii rosii.

| StefanJobs a răspuns:

Baga si niste mov si niste portocaliu si niste roz smug :X:X

| StefanJobs a răspuns:

Ia-ti un fier de calcat.

| StefanJobs a răspuns:

@Paulla: eu ziceam sa-ti calci parul, sa fie frumos sad

| StefanJobs a răspuns:

@Paulla: si il bagi in priza cand imi dai cu el in cap?

| StefanJobs a răspuns:

@Paulla: hahaha. Spre deosebire de tatal tau eu nu am tendinte gay.