| Dilaa98 a întrebat:

Pentru fete : nu m-am pensat niciodata si as vrea sa ma fac la o cosmeticiana. Ideea e ca oarca mi-e teama sa nu-mi strice sprancenele,sa le faca strambe sau ceva de genul laughing.
Credeti ca ar trebui sa am incredere si sa merg?
Va rog, ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

Parerea mea este sa te duci intr-un salon cunoscut, chiar daca platesti putin mai mult pentru ca acolo ai siguranta ca fetele isi fac treaba bine.
Si eu ma ocup cu pensat/vopsit sprancene si am constatat cu dezamagire ca multe fete veneau la mine cu sprancenele distruse de la saloane de abia deschise, saloane mici si nu foarte cunoscute.
kiss
Inca ceva, cand iti alegi salonul ai grija ca fata care te penseaza sa nu fie aceeasi care face si unghii, tunde si face de toate laughing crede-ma ca nu exista cineva care sa se priceapa la toatelaughing un salon bun va avea o fata experimentata pentru fiecare chestie

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca trebuie sa mergi.
Stiu foarte bine sa isi faca treaba.
Du-te fara griji!

| Dilaa98 explică (pentru anonim_4396):

Nu stii cumva un salon bun, din Bacau? puppy dog eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dilaa98):

Nu, dar stai linistita ca fiecare salon dispune de o persoana care isi face treaba bine.
Grijile tale sunt nefondate, chiar crezi ca te duci la un salon si acolo te dai pe mana unor incepatoare care o sa-ti strice forma sprancenelor?
Ca sa ramai fara griji cauta pe internet cel mai bun salon din Bacau.

| CristinaSNC a răspuns:

Da ai incredere si mergi. Ii explici cam cum ti-ar placea si tie sa le ai, dar oricum stie ea ce sa iti faca. Strambe nu vor fi, oricum nu vor fi nici identice pentru ca nici o jumatate de fata nu seamana cu cealalta happy