| laura1 a întrebat:

Pentru produsele ladys plata se poate face doar ramburs sau pot si sa trimit banii ulterior?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| georgyya a răspuns:

Cine mai doreste sa se inscrie ca reprezentant Ladys, va astept sa ma contactati la repr_ladys@yahoo.com

| Razvy197 a răspuns:

Ramburs happy.Dai banii curierului sau celor de la posta pe loc happy

| ioanionel a răspuns:

Plata se face ramburs, adica in momentul ridicari coletului, fiecare firma isi are strategia ei, cine doreste sa devina reprezentant va astept in echipa mea eu acord tot sprijinul necesar reprezentantilor mei. Detalii despre afacere gasiti pe site-ul http://www.ladys.wgz.ca,id-ul meu de yahoo este ioan_ionel celelalte date de contact le gasiti www.ladys.wgz.ro la rubrica contact. Asigur gratuit pentru echipa si contra unui mic comision si pentru alti reprezentanti retragerea bonusului in numerar.
A facut un filmulet frumos cu catalogul cel nou il puteti vizualiza aici: http://www.youtube.com/watch?v=eE6YbBs_00w

| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Ar fi misto sa trimiti banii ulterior. as lua si eu un camion de produse ladys si sa le dau banii ulterior prin guritalaughing sa revenim la ce te intereseaza pe tine. dupa cum ai pus intrebarea eu cred ca nu stii ce inseamna plata ramburs si nici "ulterior"

| AndreeaMe a răspuns:

Plata se face doar la primirea coletului...nu poti plati ulterior. Ai detalii pe site http://ladys-cosmetic.ro/

| tomyflorin a răspuns:

Buna Laura, plata se face la primirea coletului, inscrierea e gratuita se face direct pe site.tot pe site poti vizualiza catalogul si mai multe detalii despre lady's : www.ladys-cosmetics.ro

| laura1 explică:

Stiu ca la avon poti trimite banii la un timp dupa ce primesti produsele. La asta ma refeream...