| Alicia15 a întrebat:

Peste cateva zile trebuie sa merg la mall cu niste prieteni.Printre acel grup de prieteni este un baiat pe care vreau sa il impresionez.Dati-mi niste idei despre cum sa ma imbrac. Funda pentru cel mai bun raspuns. :*

9 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

In primul rand poarta-te normal pe cat posibil ca sa nu se vada ca vrei cu diperare sa-l impresionezi.In al II lea rand imbraca-te normal,dragut, poate o fusta sau o rochita dar, nimic sclipicios sau exagerat, tocuri prea inalte, machiaj prea strident pentru ca in general baietilor nu le place asta.Si evita colanti pentru ca multora nu le placwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca ceva casual, jeansi, balerini, o bluzita mai larguta transparenta ca tot e la moda si iti urez multa bafta happy

| genTlemeNNN a răspuns:

Nu cred ca raspunsul este imbracamintea.Ar trebui sa-i spui in fata ce simti si ce iti place la el sa ezi daca este la fel si pentru el.

| Melymonade a răspuns:

Nu cred că îl vei impresiona cu imbrăcămintea... Fii tu însuși, poartă-te normal. Nu fii prea "lipicioasă", băieților nu le place asta. Cu puțin rimel și gloss, este perfect. Succes happy

| 7 a răspuns:

Cred ca,in primul rand,nu trebuie sa te dai in spectacol pentru a-l impresiona, chiar daca, de obicei, tu nu faci asa ceva. apoi daca vrei sa te fardezi, incearca sa nu folosesti o tona de fard pe fata, pentru ca trebuie sa te placa asa cum esti tu.
in privinta imbracamintei...nu iti pot spune ce haine ar trebui sa porti, pentru ca nu stiu care e genul tau preferat de imbracaminte sau ce te-ar avantaja mai bine, insa iti spun ca ar trebui sa porti ceva in care sa te simti bine, si mai frumoasa, pentru ca asa vei fi tu si te vei bucura de intalnire.
doar o parere! succes!

| Alicia15 explică (pentru 7):

Nu ma fardez mai deloc laughing))) Iar fond de ten nu am folosit niciodata, pentru ca nu am avut nevoie. Oricum multumesc pentru sfaturi :*

| 7 a răspuns (pentru Alicia15):

E perfect asahappycu placere!

| assi a răspuns:

Imbracamintea trebuie aleasa in apropierea stilului vestimentar pentru a nu impresiona prea tare dintr-o data iar poate in alte circumstante sa i se para ca nu mai esti la fel de frumoasahappy in caz ca ai un stil lejer alege niste pantaloni stramti, un top dragut si ceva comod de incaltat iar daca esti mai eleganta de obicei poti opta pentru o rochita simpla de primavarahappy si neaparat sa iti aplici un machiaj dragut : fond de ten, corector, blush, pudra ca sa nu iti luceasca fata, dermatograf, rimel, putin fard in nuante neutre si mate de preferat, ca sa nu arati ca un brad de craciun, contureazati sprancenele, si putin ruj intr-o nuanta neutra ca sa nu il speriilaughing iar parul lasa-l desfacut :* funda?

| milawe4ka a răspuns:

Incearca poate o rochie nici scurta si nici lunga...o pereche de blugi,o tunica cit mai asortata, tocurile nu prea mari, si o scurta de lac, si parul til poti rasuci pr o bentita sau lasa-l despletit insa nu ii da prea mult volum, sau prinde-l cit mai simplu in coc:*Sper ca te-am ajutatbig grin