| MonsterBunny a întrebat:

Peste o luna ma duc la mare si as vrea sa am putin abdomen plat.
Niste idei?

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Alergare, incepi cu 500 m (sau mai mult, depinde de conditia ta fizica) si cresti progresiv cu cate 50-100 m la 2-3 zile. Fugi 2 zile la rand apoi faci o zi pauza, pentru refacerea muschilor. Cel mai bine este sa fugi dupa ora 16, cand soarele nu mai bate puternic, dar afara este cald. Pentru a fi si mai eficient, infasoara-ti mijlocul intr-o folie de plastic, peste maieu/tricou, ca sa nu irite. Mentine-te hidratata (apa, ceai, compot slab indulcite).
Si bineinteles, atentie la dieta, nu cartofi prajiti, fast-food, sucuri din comert (in afara de sucurile la storcator, toate contin zahar, adaos de zahar si inca si mai mult zahar).

| parishiltonbia a răspuns:

Http://www.flatbellyprogram.com/ro/be/index.html Trebuie sa incerci site-ul asta. E super tare.

| GoldCookiez a răspuns:

8 min abs in fiecare seara!:) plus alergat eu stiu si alimentatia ......intro luna esti nu numai plata dar si patratele! asa am facut euhttp://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY

| Sara2 a răspuns (pentru GoldCookiez):

Meriti funda
la fel am facut si eu si intr-o luna am avut abdomen plat dar patratele nu
cum ai facut patratelele? ca eu de 3 luni nu am neglijat nici o zi si tot nu am patratele crying
am doar abdomenul plat
cu acele 8 min abs

| GoldCookiez a răspuns (pentru Sara2):

Pai in primul rand incearca sa nu mananci prostii...mananca sanatos. fara paine patiserie ***... da-mi idul taw si iti dau poze happy