| keytleen a întrebat:

Mai este o luna si vine vara! As vrea sa am un abdomen mai plat si picioare mai subtiri. Cum sa fac sa slabesc vreo 8 kg in o luna? sa beau multa apa? Idei care functioneaza? Funda big grin

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand mai sunt 3 zile pana vine vara. In al doilea rand e mult prea mult 8 kg pe luna. Daca ziceai 2-3 kg da

| lpavel a răspuns:

8 kg pe luna? doar daca ajungi la spital, adica sa nu mananci deloc, te vei imbolnavi si vei ajunge la spital... cam asa poti slabi 8 kg intr-o luna! happy

Răspuns utilizator avertizat