| afrodita3333 a întrebat:

Petru cele care au incercat samponul uscat(Balea).Imi poate afecta sanatatea parului daca il folosesc o data la 2 zile sa zicem?

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Eu folosesc https://therhythmofheels.wordpress.com/......ctioneaza/ dar nu inteleg de ce l-ai folosi odata la 2 zile? Samponul uscat are rolul de a amana spalarea obisnuita cand esti in criza de timp sau nu ai apa sau sampon si vrei sa-ti improspetezi rapid parul, si sa-l scapi de aspectul uleios dar nu inlocuieste cu adevarat spalarea pe par. Si da presupun ca folosit in exces ar dauna, pentru ca ramane pudra aceea pe par si il imbaceste, eventual iti si irita scalpul.