| Emmm203 a întrebat:

Am cumparat recent laptele de par de la Balea cu piersici si cocos. Pentru cei care il folositi, am nevoie de parerile voastre. De asemenea, daca il folosesc si la radacina imi poate afecta parul? ( sa il ingrase ) Multumesc frumos,

Răspuns Câştigător
| Mary0905 a răspuns:

Heihee hee si eu folosesc acest produs si am o părere foarte buna despre el...
Daca iti dai la rădăcina poate sa se îngrașe sau nu (depinde si daca ai par des si subțire) daca tu consideri ca parul tău se îngrășa repede ți-aș sugera sa nu il folosești la rădăcina...
Sper ca te-am ajutat happy
Te rog fundița xD