| pink0angel a întrebat:

Plz help//// sunt intr-o clasa noua si am o prietena... in pauze ea de obicei sta cu niste baieti ( sunt doar prieteni) si cum eu sunt prietena ei cea maibuna, eu tot stau cu ei, si m-am apropiat mult si de prietenii ei ( sunt 2 baieti). Nustiu, vorbim facem glume, dar de la un timp imi place de unul! sad Nu are prietena...si nu stiu... cum sa'l impresionez sau ceva? sau niste idei plzz sad

1 răspuns:
| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Spune-i asta din priviri.winking
Fa rost si de id-ul lui.happy
Si spune-i ce simti.kiss
Si daca esti o presoana mai intrazneata. spune-i asta fata in fata.winking
Poate si el simte cv pentru tine.winking