| Tmcn a întrebat:

Produsele de la Yves Rocher sunt bune? Creioanele alea waterproof, care sunt si pe turcoaz, si pe verde cum sunt?

3 răspunsuri:
| candydream a răspuns:

Da sunt destul de bune eu am multe produse si sunt foarte multumita de ele.

| DoarCipone a răspuns:

Sunt foarte bune. eu am produse cosmetice numai de la yves rocher si sunt f multumita

| Maria84s a răspuns:

Eu va recomand pentru un machiaj reusit aceasta trusa profesionala la un pret exceptional 68 Ron, http://magazinulmeu.blogspot.com/......a-120.html