| Neo12 a întrebat:

Produsele de make-up de pe 1001 cosmetice.ro sunt originale? Ați achiziționat ceva? Mulțumesc

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Da, am achizitionat multe produse de acolo si sunt originale.

| anamariarot a răspuns:

Da, sunt originale. Sunt foarte serioși cei de pe 1001cosmetice, iar la fiecare comandă primești și un produs în variantă mică, niște mostre sau niște accesorii pentru machiaj/skincare.

| Neo12 explică (pentru anamariarot):

Ştiu asta, am mai comamdat de pe site.dar nu eram sigură de produsele de make-up.

| anamariarot a răspuns (pentru Neo12):

Fii liniștită, sunt serioși. Am cumpărat și eu de multe ori de la ei

| Daiiiiana a răspuns:

Bună!
Și eu am achiziționat produse de pe acest site și nu am avut surprize neplăcute. Îl recomand.