| RuffledOwl a întrebat:

Promit funda! Eu am parul creț natural, dar îl vreau și mai creț. Ce pot sa fac?(fără permanent sau drot)
Vreau în special la vârfuri...(am parul mediu-scurt).

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Andra80 a răspuns:

Si eu la fel. Uite cum fac eu sa il incretesc.Ma spal pe cap si cand e parul ud il dau cu spuma (multa) de la nivea de exemplu sau pantene par cret. Apoi il usuc cu foenul si cu mana, in general cu capul in jos. Asa are volum si cu mina il incretesc.Arata minunat.

Răspuns utilizator avertizat
| Anyta2000 a răspuns:

Exista placa de incretire a parului. Mie mi-a spus o prietena.Costa cam 100 ron -200 ron. Sper ca te-am ajutat!

| blue a răspuns:

Poti sa ti-l faci cu placa, dar nu este prea sanatos pentru par.