| anonim_4396 a întrebat:

Pt o nunta am un corset, e din catifea si ma gandeam sa imi iau sutien. Ar merge unul negru, sau unul cu bretele transparente? Ma gandesc ca la el negru ar fi contrastul prea mare cu pielea si s-ar vedea prea strident. Multumesc!

2 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Pai foloseste un sutien fara bretele, vin urat si cele transparente ca stralucesc, si cele negre. In loc sa atragi atentia asupra ta prin ceva frumos, bretelele alea urate atrag atentia.
Deci fara bretele!

| sufletzel a răspuns:

Mai bine cu bretele transparente si neaparat negru. Daca e sa se vada un pic pe margine sa nu-si dea nimeni seama ca e sutienul si sa creada ca e din corset. Si eu ma duc azi sa-mi iau unul ca sambata ma duc tot la o nunta. happy