| zzuuzzuu a întrebat:

Puteti sa imi aratati mai multe noante de roscat? dau funda happy cu cat mai multe cu atat mai bine :*

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

N-avem "noanţe".

| SkyZoOo a răspuns:

Mama ce gagica bunarolling on the floor laughing frumoaso:*:*:*:* fate orice nuanta vrei tu roscat sa fie ca se poarta la fete vara asta :*:*:* FRUMOASOOO:X:X:X hey da si mie id tau de mess te log puppy dog eyes :X

| Rockart a răspuns (pentru SkyZoOo):

Tu chiar crezi că-i ea în poză? laughing

| zzuuzzuu explică (pentru SkyZoOo):

Zuzu_toto

| zzuuzzuu explică (pentru Rockart):

laughing exact dar la corp suntem identice happy

| SkyZoOo a răspuns:

Buna eu zic sa iti faci parul o nuanta mai inchisa asa nu stiu ce fel de nuanta ca sunt baiat dar mai inchisa happy, apropo esti foarte frumoasa :* ai putea sa imi dai si mie id-ul tau te rog frumos te rog mult