| Sweetdreamsyou a întrebat:

Puteti sa imi recomandati niste spary-uri de par speciale, pentru a-l face sa miroasa frumos? Va mulumesc mult!

4 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Spray-ul de par de la Yves Rocher din colectia de vara: https://www.yves-rocher.ro/spray_parfumat_pentru_par
Sau varianta simpla si ieftina e sa pui apa intr-o sticluta de spray (cum sunt sticlutele de la sprayurile de corp de la Avon) si apoi pulverizezi si din parfumul tau preferat in sticluta, amesteci si gata sprayul tau pentru par.

| AutumnDay a răspuns:

Zici ca ai crescut in coceni si habar n-ai ce poate face un spray de par. Fata vrea un spray pentru par doar pentru. a-i simti mirosul placut atunci cand iti misti parul. Nu e logic? Fetele si femeile pulverizeaza parfum pe par si sprayuri de par parfumate. Nu ca ar fi nespalata si sa mascheze vreun miros urat.

| ExEquTeR123 a răspuns:

Spary-ul sperma de negru de la AVON este foarte eficient in tratarea parului de femeie gravida.

| Sk8terBoy a răspuns:

Buna, de ce nu incerci direct sampoane si vrei spray? ai aici o lista intreaga, chiar si produse profesionale: http://bit.ly/2tu5U0U