| queneen a întrebat:

Imi puteti spune daca ananasul face... sa miroasa mai frumos sau gustul? Fara comentarii rautacioase

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine il mananci decat sa il strici pe o pi...dă.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu-ti face nici pe dracu'winking

| Eireann a răspuns:

Se presupune ca o alimentatie bogata in legume si fructe, fara peste, lactate, alcool si consum de tutun dau un gust mai bun. Dar nu cred ca au o influenta asa mare.

Răspuns utilizator avertizat
| Bozgi200 a răspuns:

Este dovedit că (,) consumul ananasului ii schimba gustul spermei. Il face mai dulce. Asta depinde si cat de sănătos mănâncă.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Ce anume sa faca?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Carinaaaaaaaaa):

Scorbura, gaura, tunelul, vrabiuta, "p*sarica", etc.

| Jeonghyeo a răspuns (pentru Carinaaaaaaaaa):

Stii tu... folofoanca, barzoiul, pizdulicea.

| marelevenom a răspuns (pentru LPCTSTR):

Am ras x2

| xilef123 a răspuns:

Calitatea (gust, miros, consistenta) spermei este influenta de ceea ce mananca tipul