| Mihăilă_Iasmina_1999 a întrebat:

Puteti va rog sa-mi dati si mie cateva retete de masti pentru acnee?

Răspuns Câştigător
| Kydutsa a răspuns:

Buna. Poate nu o sa iti vina sa crezi, dar pasta de dinti este cea mai buna pentru uscarea acneelor/ cosurilor! Pai uite cum poti face: poti intinde pasta de dinti pe fata precum o masca si poti pune castravete taiat feliute peste, sau doar in locurile in care stii ca ai acnee. Sper ca te-am ajutat! Sa nu interci sa folosesti cine stie ce uleiuri pentru ca nu sunt bune, decat ingrasa tenul. Poti folosi si Zinerit, se cumpara de la farmacie. Pupic

| Mihăilă_Iasmina_1999 explică (pentru Kydutsa):

Merci mult... :-)

| Kydutsa a răspuns (pentru Mihăilă_Iasmina_1999):

Multumesc si eu de fundita! :*

| alma17angel a răspuns (pentru Kydutsa):

Eu imi pun pasta de dinti si pe buze inainte de a pleca la scoala. Mi le fac mai fine si mai pline.Am facut si rima... Mi le si coloreaza putin, le da un roz mai inchis, putin.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Uite o grămadă de idei,
http://www.mayra.ro/......va-acneei/
Te pup!

| Mara78 a răspuns:

Cea mai buna reteta pentru cosuri este un tratament Clearogen pe care mi l-am cumparat de aici http://li.ro/TXgD chiar daca m-a costat mai mult a meritat. acum sunt multumita ca l-am incercat.