| riki10004 a întrebat:

Recomandati-mi crema de epilat facial, am niste puf pe fata care ma deranjeaza.

3 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Incearca benzile de ceara rece veet. Crema va face sa-ti creasca mai mult.....si totusi e fața...

| LaraClarice a răspuns:

Nu îți recomand crema. Ar fi mai bine daca ai utiliza ceara de epilat.

| Violleta2022 a răspuns:

Recomand ceara de albine, la un cabinet cosmetic.
Nu recomand creme pe fata, ca-i risc sa te arzi chimic cu ele si sa-ti mutilezi fata.
Am vazut pe cineva care a ramas cu carne vie pe fata, de la o crema epilatoare scumpa chiar si nu as recomanda asa ceva, nici dusmanilor mei.
In schimb, am vazut frecvent la cabinetul de cosmetica, multe femeni care isi iau puful cu ceara.
Sora-mea a facut asta lui fii-su cand avea 13-14 ani si totul a decurs f bine.