| VortexLuz a întrebat:

Recomandați-mi o cremă solară bună. Și cât trebuie sa aștept după ce m-am dat cu ea să intru în apă?

2 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Cand alegi o crema trebuie sa ai in vedere factorul de protectie sa fie cat mai mare, daca vrei sa faci si baie alege una rezistenta la apa.

| 11ani a răspuns:

Este una de la avon si este foarte buna adica eu nu am avut probleme cu ea (eu am pielea foare sensibila si daca nu accepta o crema incepe sa ma manance) din pacate nu mai stiu cum se chema. Trebuie sa astepti pana intra in piele si nu prea o mai simnti la atingere.