| Ben. a întrebat:

Romancele mi se par cl mai frumoase femei. opinii diferite?

Răspuns Câştigător
| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Sunt de-acord cu tine.Mai sunt si rusoaicele care par a fi ca niste pausi blonde cu ochi albastri, dar tot romancele sunt cele mai frumoase!

17 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

DA, mai ales cand sunt iubite, radiaza de frumusete!
In plus, spre deosebire de altele din alte tari, ne stim pune in valoare, stim sa ne ingrijim, sa aratam tot timpul bine!
O romanca nici la gunoi nu iese nearanjata!

auran
| auran a răspuns:

Eu cred ca orice femeie poate fi frumoasa daca se ingrijeste putin si daca are sufletul cald.

mira
| mira a răspuns:

Toate popoarele au frumusetile lor, dovada e ca nicio romanca n-a cucerit titlul de Miss Univers. Ceea ce impresioneaza cu adevarat in Romania este numarul foarte mare de fete frumoase si care stiu sa se puna in valoare. Mira

| kh1ss a răspuns:

Rusoaicele, frantuzoaicele, thailandezele, ...si mai sunt.
depinde si de gusturi

| LittleZyzy a răspuns:

Nubig grin

| Alexandrinaa a răspuns:

Fiecare femeie, in esenta ei, este frumoasa, indiferent de mediul/religia/timpul in care s-a nascut, mai ales daca este fericita si are grija de ea. Este adevarat ca este iubita si pielea creola, cat si pielea deosebit de alba! Dar cum gusturile nu se discuta... vorba aceea: "frumos este ce ne place"... happy

| Klara a răspuns:

Da. Asa e! Romancele sunt superbe. Pacat ca nu prea sunt romanca laughing
Dupa parerea mea cele mai frumoase sunt grecoaicele. Apoi evreicele, dar ma refer la cele din Israel, cu ochii negri, parul negru, lung, cret, cum e colega noastra Yael...in general la acel aspect ma refer happy

| zu a răspuns:

Hmm.nu chiar, unele chiar sunt superbe, dar foarte multe dintre ele sunt pitzipoance.si dau in extrema cealalta, se aranjeaza in exces. si arata cam rau

| N538961518 a răspuns:

Mie cele mai frumoase mi se par femeile....negresele mai putin decat restul.

| N538961518 a răspuns:

Toate femeile sunt frumoase iar frumusetea nu consta neaparat in a arata bine fizic...sincer prefer o fata care nu e model dar ma pot intelege bine cu ea, pot purta o discutie cu ea, sa stie sa se comporte in ochii altor oameni cand ies cu ea, sa ma iubeasca asa cum sunt, sa nu o intereseze banii sau alte scopuri... Iar astfel de femei frumoase sunt in toata lumea indiferent de tara si culoare, din pacate tot mai rar... Iar daca o luam pe frumusetea fizica...prefer femeile albe, asiatice si creole... cele de culoare nu prea ma atrag, si nici la sex nu-s grozave, iar in general tind sa aiba cv prea mult(ori fund, sani, buze).

| georgesur a răspuns:

Da! Dar nu am avut ocazia sa le cunosc mai indeaproape pe cele din Venezuela!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este, dar pe langa romance mai sunt si tigancutele din Spania care sunt superbe.pe bune ca sunt unele atat de frumoase incat... te simti neinsemnata cand treci pe langa ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord.numai ca am o maaaare intrebare : oare este cineva care se lauda q ce are in suflet si nu q exteriorul?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se par frumoase si femeile din Spania, thailandezele, indiencele, africancele. Cred ca depinde de cultura. Si japonezele sunt frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca toti oamnenii care iubesc viata si o apreciaza sunt frumosi, in adevaratul sens al cuvantului...si da, cred ca noi, romancele suntem printre cele mai frumoase, dar sa nu uitam ca frumusetea nu tine doar de exterior, ca sa nu fim si superficiale pe langa, va puphappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca toti oamenii care iubesc viata si o apreciaza sunt cu adevarat frumosi...si da, cred ca suntem printre cele mai frumoase, dar sa nu uitam ca frumusetea nu se rezuma doar la exterior, sa nu fim si superficiale pe langa, va pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cele mai frumoase si cele mai fitoase si pe deasupra super materialiste!