| lollyd a întrebat:

E adevarat ca romancele sunt cele mai frumoase din lumne?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Minciuna, daca ar fi adevarat toti labarii si disperatii ar fi mers in Romania sa le i-a la pat. In toata lumea sunt femei frumoase nu neaparat la noi asa ca pedegeaba va laudati cu romancele voastre, mai ales ele sunt mult mai panarame la ce saracie e in tara.

| mona a răspuns:

Dupa parerea italienilor, da

| elasexygagica a răspuns:

Dapz love struck suntem cele mai frumoase femei din lume love struck

| elasexygagica a răspuns:

Dapzlove struck suntem cele mai mumoase si bunoace love struck

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Nu,dar sunt printre cele mai frumoase femei din lume. Dupa parerea mea, rusoaicele sunt cele mai frumoasewinking

| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

Aham ai dreptate.laughingcum putem fii frumoase daca nu avem bani cu ce sa cumparam lucrurile necesare pentru frumusetelaughinghai ca glumesc.winkingnu neaparat romancele, nu vezi ca cele mai mari staruri sunt din amerika?winking
infine
oricum cu toti suntem frumosi in felul nostru;
)

| Killaritza a răspuns:

Dap este foarte adevarathappysa te simti intotdeauna frumoasalove struckfiecare persoana este speciala in felul ei:X

| passenger a răspuns:

NU,rusoaicele sunt cele mai frumoase!

| Geaninazicesasaripegeam a răspuns:

laughing Da' laughing Suntem, dar nu cele mai frumoase :-J Noi suntem cam pe locul 3 cred thinking

| AngelMiley_8855 a răspuns:

Da este adevarat romancele si moldovencele sunt cele mai frumoare;-)

| AnaMaryNicol a răspuns:

Fiecare e frumos in felul lui mai si da romancele sunt frumoase intr-adevar dar respectul de sine e poate ceva mai scazut decat al altor femei ce provin din alte medii alte nationalitati si bineinteles si alte mentalitati. Mentalitatea si starea materiala si chiar si cea psihica e foarte importanta pentru fiecare dintre noi pentru a ne mentine frumusetea exterioara incat si cea interioara.