| NowForYou000 a întrebat:

Vreau sa imi creasca parul cu 10 cm mai lung intr-un timp rapid(1-2 luni). Am cumparat ulei de ricin. Imi poate spune si mie cineva cum îl folosesc pentru a da rezultate rapide. De cate ori pe saptamana trebuie aplicat? Daca il amestec doar cu un ou mi se poate indesa?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu o sa-ti creasca asa rapid orice ai face, asa ca n-are nici un rost uleiul de ricin.

| NicoletaGabriela00 a răspuns:

Uleiul de ricin, respectiv si cel de argan, ajuta la luciul parului. Nu te gandii ca daca folosesti vreunul, creste peste cateva zile. Nu! Nu ajuta la crestere prea mult. Uleiul de ricin intareste firele de par si le ofera luciu. Atat.

| Besenyei_Diana_1987 a răspuns:

Poti sa il folosesti cand il speli si se aplica de 2 ori pe saptamana depinde cum e parul tau