| geomina a întrebat:

Sa va spun ce mi s-a intamplat. Mergeam pe strada si m-a oprit o pers. si mi-a prezentat ceva, si daca as fi interesata.
Am mers intr-o camera si erau mai multe fete. Iar o fata din echipa aceea mi-a spus daca as vrea sa ma inscriu la un casting. Sa-mi aranjeze parul,sa ma machieze etc. si sa imi faca poze pentru a promova niste produse de make-up. Bineinteles ca am platit o taxa de inscriere, si au spus ca o sa ma sune... La inceput le-am dat niste detalii(varsta,loc, inaltime, greutate..etc) si as vrea sa stiu daca ati fost implicati/implicate in asa ceva. Daca este o teapa sau e ceva pe bune. Dau funda happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu de ce dar a mai fost postata o intrebare asemanatoare si anul trecut.Chiar asa de naiva ai fost sa mergi cu oricine te ia de pe strada? Le-ai mai dat si bani.Clar ca este teapa.Sau nu ai fost selectata.

| PedoBarbie a răspuns:

Poate că e sau nu ţeapă. Dacă nu te au sunat e ţeapă.

| pietrean a răspuns:

Cred ca 99% a fot teapa: tu ai fost naiva si ai platit. Poate ti-ai dat si adresa. Rau ai facut!
Macar spune si din ce oras esti, ca sa nu mai pateasca si altii.