| CharlieXCX a întrebat:

Sal TPU am si eu o intrebarehappy Deci maine am premierea si o sa fie 33 de grade.Cum sa ma imbrac? Sa-mi iau o fusta cu un tricou sau blugi cu tricou.As vrea mai mult blugi pentru ca nu sunt genul care sa poarte fuste si nu o sa iau niciun premiu, stiu sigur chiar daca am media 9 57 am foarte multi copii buni in clasa.Am un verisor care a luat premiul 3 cu media 9 80.Sincer cred ca daca imi iau fusta, prietena mea si alte colege o sa rada de mine.Dar afara o sa fie foarte cald. Pantaloni scurti nu imi iau pentru ca premierea e prima ora si dupa aia mai avem ore si mi-e jena de profesori iar pantaloni 3 sferturi nu am. ♥ Fuditza! P.s Sa ziceti si de ce sa mi iau acel lucru. Ex ia-ti fusta si tricou pentru ca...

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Termini clasa pregatitoare? Sau de ce nu esti capabila sa te imbraci singura?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-e jena cu pantaloni scurti(desi nu ar fi trebuit sa iti fie, pentru ca este vara), ia atunci blugi subtiri daca.Ai.Si tricou bineinteles. dar eu tot optez pentru pantaloni scurti. Nu e costum de baie sau chilot, asa ca se poarta oriunde.

| crystina244 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iti iei niste blugi rupti(se poarta si pari si rebela) sau colanti pt.ca sunt si comozi si subtiri.