| Anonima_1513 a întrebat:

Sal TPUhappyEu imi ondulez parul cu ondulatorul si iese foarte bine, dar peste 10 minute se indreaptastraight face. Ce as putea face sa reziste?(in afara de spuma, fixativ etc.)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

INAINTE de ondulare.umezeste putin parul cu ajutotul unei bucati de vata imbibata in zeama de lamaie. Elena Nicolescu

4 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei anonimalove struck! Incearca niste bigudiuri^^ sau cumparati un ondulator mai bun.Multa Bafta!:X^^

| Anonima_1513 explică:

Ondulator se cheamalaughingStiu ca se poate si cu placa dar eu il fac cu ondulatorul. Mi se pare mai simplu.

| Romeo_1014 a răspuns:

Da i usor cu un fixativ si apoi faci bucle, merge, crede ma si nu cerceta! tongue

| Nokitochikushi a răspuns:

Nu se cheama ondulator..., se cheama placa de par. pai ai un reglaj la el in care reglezi temperatura dai temperatura mai mare. sa fie cam la 160 grade celisius happy funda? :d