| simplej a întrebat:

Sal, vreau sa slabesc 10 kg dar mereu orice fac slabesc cate un kg si apoi nu mai slabesc si tot asa.Nu reusesc deloc sa slabesc mai multe kg.Este asa de greu dar as face orice ca sa slabesc dar parca nimic nu are efect adica se obisnuieste organismul cu orice dieta si iar nu mai slabesc. Voi cum ati reusit sa slabiti?

Răspuns Câştigător
| EmaEmax a răspuns:

Pentru a slabi mai mult trebuie sa faci obligatoriu sport! Alearga, danseaza, fa aerobic (daca n-ai timp sa mergi la sala, fa aerobic acasa, gasesti multe filmulete pe yt). Mananca sanatos! Uite o dieta pe care a tinut-o o prietena de-a mamei, in felul acesta a slabit 20 kg:
08:00 Un sandwich cu paine integrala branza, sunca de praga, rosii sau catraveti
10:00 un fruct
12:00 o friptura cu salata (sau orice altceva care nu contine grasimi sau carbohidrati)
16:00 un fruct
18:00 o supa
Asta e tot! :* Bea 2 l de apa zilnic! wave

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Purec a răspuns:

CU diete nu o sa slabesti niciodata. Esti fata sau baiat? ce inaltime si ce greutate ai? Cati ani ai?

| Euuw a răspuns:

Add scliparici96 si te ajut eu cu cea mai mare placere:*