| FeriFerika a întrebat:

Sall all, ce spuneti de epilatul cu ceara la baieti? vreau sa incerc si inainte sa o fac vreau sa stiu parerea voastra si daca aveti vreun sfat nu ezitati, mersi.
si app spuneti-mi si mie daca puteti care sunt preturile pentru aceste servici.dau si funda desigurwinking

Răspuns Câştigător
| Cristina4Ever a răspuns:

Pt.nimic! Fundita?

17 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Daca vrei sa iti epilezi mustata ...lasa-te.
Cand o sa iti creasca o sa arate oribil, un fir mai lung, unul mai scurt.Mai bine cu aparatul de ras.

Daca vrei pe piept(daca este cazul laughing )
sper sa suporti durerea.

Pe picioare...ai sa arati ciudat daca nu esti manechin.

Pentru sprancene, doare, dar rezultate bune.Nu stiu cum arata dupa ce cresc...
Preturi:
Pot ajunge pana la 65 lei. Facial 12. (la salon)
Sau de cumparat 5 lei.Doar ca nu iti garanteaza nimeni cum vei iesi.

| FeriFerika explică (pentru NevastuicAaA):

Aha mersi de sfatwinking

| FeriFerika explică (pentru NevastuicAaA):

Eu vreau sa ma epilez pe picioare pentru ca ma deranjeara parul aceal mic ce creste dupa ce ma fac cu aparatul de ras mai ales la frig chiar ma deranjeaza ai idee daca o sa mai am problema asta daca ma epilez, mersiwinking

| NevastuicAaA a răspuns (pentru FeriFerika):

Nu am idee.Eu nu ma epilez cu ceara.Dar vad cum arata altii laughing
Tu daca practici culturism, ar trebui sa te epilezi ca sa arati bine.

| FeriFerika explică (pentru NevastuicAaA):

Aha ok mersi mult pentru raspunsuri

| Cuniska a răspuns:

Mai bine nu te epila big grin, astfel vei avea un aer mai... masculinhee hee laughing)

| FeriFerika explică (pentru Cuniska):

Adica? laughing)

| Cuniska a răspuns (pentru FeriFerika):

Un baiat care se epileaza = gay big grin laughing) (ps: doar daca nu esti fotbalist big grin )

| FeriFerika explică (pentru Cuniska):

Aha dar daca practic culturismul ce spui? par gay sad

| NevastuicAaA a răspuns (pentru Cuniska):

SI tu daca nu te epilezi esti lezbi?

| Cuniska a răspuns (pentru NevastuicAaA):

laughing) la fete tine mai mult de simtul estetic laughing, la baieti e altcevawinking

| Cuniska a răspuns (pentru FeriFerika):

Daca practici vreun sport i think it's ok laughing)

| FeriFerika explică (pentru Cuniska):

Aha da spune-mi mai ai problemele alea dupa ce te epilezi? cu parul acela cand creste si simti ca niste furnicaturi, pentru ca e chiar foarte deranjant happy, asta e motivul pentru care vreau sa incerc epilatul :p

| ancaroxy01 a răspuns:

Mai bine nu te epilabig grin Doar daca este cazul! happy Dar daca chiar vrei sa te epilezi preturile ajung la 65 de lei happy big grin
winking

| Cristina4Ever a răspuns:

Nu te pot opri sa faci "ce-ti cere inima", dar sunt de acord ca epilatul cu ceara e mai feminin...dar si barbatii se epileaza mai ales pe picioare si piept. daca nu iti este rusine sa te epilezi, da-nainte frate! preturile variaza de la 15 lei la 55-60 lei.depinde salonul la care mergi.incearca ceva mai putin costisitor daca nu iti permiti! Pt nimic.big grin

| FeriFerika explică (pentru Cristina4Ever):

Aha mersi mult de sfatwinking

| FeriFerika explică (pentru Cristina4Ever):

Sigur dc nu happy

| Cristina4Ever a răspuns (pentru FeriFerika):

Pt.nimic! Fundita?