| anonim_4396 a întrebat:

Sall membrisori! Am si eu o intrebare pentru fete straight face. pe 26 aprilie 2011 mi-a venit menstruatia. in august 21 2011. acum suntem in oct 2 2011 si nu mi-a venit. tinand cont ca am 12 ani.

2 răspunsuri:
| Stefania33 a răspuns:

E debea la inceput.sunt multe fete la care intarzie o luna-doua,se spune ca e de la stres,de la kg prea multe ori in minus,unele medicamente incompatibile corpului tau, sau in alt caz sarcina. Daca intarzie si luna asta consulta un medic sau mergi la o farmacie si intreaba, iti poate recomanda ceva.happy

| PufoseniePufoasa a răspuns (pentru Stefania33):

Pai... nu sunt chiar slaba am 1; 63 si 49 kg... si nu am intretinut relatii sexuale.