| Danyella94 a întrebat:

Sall mi-am luat azi de la second-hand o geanta alba de piele dar are catava pete maronii pe ea. aveti habar cu ce le pot indeparta?

Răspuns Câştigător
| Snicker a răspuns:

se numeste : Benk Mit Gallseife.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Incearca cu Vanish, sau du-o la curatatorie, cei de acolo ar trebui sa stie mai bine ce si cum sa faca. day dreaming Succes!winking

| traficanta a răspuns:

Cu dizolvant de unghii, cu Vanish, Du-o la curatatorie si daca nici atunci nu merge, cumpara-ti vopsea pentru textile happy nu e scumpa deloooc, deci merita sa incerci.

| Snicker a răspuns:

Buna,
deci mama mi-a scos niste pete super naspa de pe haine cu un sapun pentru petebig grinenk Mit Gallseife.
Este super, mega, extra bun.Pana acum mi-a scos toate petele de pe haine.So, o sa functioneze si la tine.
Sper ca te-am ajutat. pupici, pupici

| PerfectDefect a răspuns:

Poti sa le acoperi :d.
Exista vopsea pentru textile.
Se gaseste in magazinele cu materiale.

| Tara a răspuns:

Cu spirt medicinal sau acetona si putina vata.