| georgy_7464 a întrebat:

am o geanta alba care s-a murdarit de vopsea de pe blugi si nu se ia, am bagat-o la masina si tot au mai ramas ceva pete pe ea, ce pot sa fac sa pot indeparta acele pete?

Răspuns Câştigător
| pretzel a răspuns:

Poti freca cu niste clor dar un clor mai slab daca zici ca e alba pentru ca daca era alta coloare ...nu mergea incearca clorul acela verde la punga nu ACE sau ceva de genul pentru ca este foarte puternic si ti o poti distruge. mult noroc :*

1 răspuns:
| Irmmma a răspuns:

Pai daca petele nu se duc, incearca sa iti relizezi sau sa cumperi niste accesorii si sa le aplici pe geanta. O sa fie mai interesanta. Fundita?batting eyelashes