| Anonim420420 a întrebat:

Acum o luna mi am lasat parul mare sus vrand sa-l dau pe spate dar l am taiat deoarece nu reuseam. Vreau sa incerc iar sa-l las mare sus, sa ma tund inainte cu 1 in tot capul? Poate asta a fost problema ca nu puteam? Sau? Am auzit de la cineva care reuseste ca el foloseste ceara, sa folosesc?

1 răspuns:
| MedionTcO a răspuns:

Deci,daca te tunzi cu 1 in cap, parul tau o sa fie mai des. Depinde de firul de par pe care il ai, daca e aspru si tare nu se va lasa pe spate.