| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma tund scurt in tot capul, deoarece parul din partea de sus nu e egal. Si ca sa fie egal trebuie taiat foarte mult si mai bine ma tund scurt in tot capul si gata. Problema e ca nu cred ca imi va sta bine si imi va fi rusine. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parul crește foarte repede să știi. Mai ales când e mai scurt. Eu zic să-l tunzi și dacă nu-ți place, în 2 luni oricum va crește, stimulează-i creșterea prin aplicarea unei măști din ricin săptămânal și lăsată peste noapte, găsești indicații pe net. Ori, du-te la un hairstylist pentru că sigur va găsi o variantă să te tundă fără a te face să te stresezi cu tunsul scurt. Dar chiar și așa, nu e o tragedie!

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De ce nu astepti sa creasca parul mai mare si dupa mergi la un salon pentru ati da forma dorita?

| ibaal a răspuns:

E frig acum, pui si tu fesul in caplaughing
o sa creasca repede!
Si oricum, dupa ce-o sa te tunzi, o sa-ti placalaughing (cel mai probabil) laughing
asa se intampla!
Si eu ziceam ca imi sta ca naiba si acum nu concep sa-l mai las sa creasca big grin laughing