| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, am o problema.Eu cand ma tund,cer si o dunga dinaceia la spranceana dreapta,stiti voi o taietura cum ar veni,insa am facut doar la dreapta, si asa din neam avem sprancenele mai stufoase, iar spranceana dreapta fiind taiata in continu e evident mai mare ca cea stanga.Ce ar fi mai bine sa fac sa nu se mai observe diferenta? sa procedez la fel si cu aia stanga pana ajunge la aceeasi marime(totusi ar arata ca 2 covoare,am genu ala care cresc dreptunghiular) sau sa o pensez(daca o tund creste mai stufoasa) pe cea dreapta?(ar fi o idee mai buna,insa numai cand scriu,,sa,,langa,, o pensez,, ma doare la masculinitate). Exista alte metode sa le fac simetrice? si daca nu, voi pe care ati alege-o dintre astea 2 si de ce?

1 răspuns:
| adriana_1289 a răspuns:

Penseaza-te si o sa fie simetrice, nu te mai plange de durere ca nu o sa mori. Si te sfatuiesc sa renunti la dunga aceea