| AnnaAnnne a întrebat:

cerealele cu lapte contin chiar asa de multe calorii? Cam cate calorii contine un bol cu cereale cu lapte chocapic?

4 răspunsuri:
| AnnaAnnne explică:

CEREALE CU LAPTE CHOCAPIC! si stiu si eu ca scrie pe cutie, dar eu am intrebat cat contine un bol nu o punga

| AndyLavy a răspuns:

masoara si tu cat pui intr-un bol, si calculeaza caloriile. caloriile sunt calculate pe 100 de grame. si vezi cat lapte pui, si calculeaza tot la fel, si aduna-le si iti iese. e chiar atat de greu sa faci un calcul? si-j plus nu avem noi de unde sa stim cat de mare/mic este bolul tau

| AnnaAnnne explică (pentru AndyLavy):

Ma refeream sa aproximezi si doar e un bol normal, nu? Banuiesc ca tu nu mananci intr.un bol minuscul sau unul gigantic, ci intr.un bol normal

| promiscare a răspuns:

Http://mercador.ro/oferta/slabeste-sigur-IDpySC.html#bbc92261; r:10; s:
Incearca branturile astea. Au efect garantat sau primesti banii inapoi.