| EvangelineDS a întrebat:

big grin ar trebui sa ma ingrijorez daca nu-mi vine ciclul o luna? fundita!winking

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă știi că nu ai avut niciun contact sexual, poate fi o dereglare hormonală.
Bea ceai de crețișoară, este un stimulent hormonal natural.
Pa, pa.

| adorciocolata a răspuns:

Daca esti la inceput, nu ar trebui sa-ti faci probleme.

| glamvintage a răspuns:

Categoric DA! Programeaza-te la un medic ginecolog, orice-ar fi, depistat din timp se poate remedia mult mai repede.
Multa bafta, sanatate si da-ne de veste!
XOXO

| DrunkenRat a răspuns:

Daca esti la inceput, este normal, adica o sa fie normal pe parcursul dezvoltarii tale. Anyway, eu sunt in aceiasi situatie de 3 ani, numai ca motivul este bulimia nervosa. Si nu ma ingrijorez.

| OliviaLowe a răspuns:

Daca asta este primul tau an nu.Nu te ingrijora e perfect normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa te ingrijorezi ca ai gresit categoria, atat big grin.
Daca ai pana in 18 ani, ciclul ti se regleaza si putine fete il au regulat, deci nu e cazul sa te ingrijorezi, de-aia iti intarzie. Pentru linistea ta, mergi totusi la un medic la consult.
Sanatate!

| EvangelineDS explică (pentru anonim_4396):

Si unde ar trebui sa o pun? D:

| anonim_4396 a răspuns (pentru EvangelineDS):

La Sănătate as fi ales in locul tau.

| EvangelineDS explică (pentru anonim_4396):

Aaah scuze am uitat de ea :d

| anamaria0974 a răspuns:

Daca esti la inceput este normal asa am patit si eu incepusem sa ma ingrijorez ca nu-mi mai venise de 2 luni dar nu m-am panicat si aseara mi-a venit asa ca stai linistatita daca nu ai facut ceva,, prosti'' sti tu la ce ma refer poti sta linistita ca nu se va intampla nimic si iti va veni curand asa se intampla tuturor bafta big grin

| allexandraaaaa a răspuns:

Nu stai linistita ca este normal, mai ales daca esti la inceput.Dar nu neaparat si dupa un an se poate sa nu-ti vina.Stai linistita ca nu este nimic grav.winking

| katomika a răspuns:

Nu