| DarkNayker a întrebat:

Sall TPU, imi puteti recomanda si mie o crema sau un spray ceva pentru cosuri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa-ti recomandam o crema/spray pentru cosuri,cand tenul difera de la persoana la persoana?
Indicat este sa consulti un deramatolog, care-ti va recomanda o crema, o solutie pentru cosuri, tinand cont de tipul de ten pe care-l ai!
Poti sa ai tenul gras si sa folosesti o crema pentru tenul sensibil. raised eyebrows
Ceea ce nu e bine! Hai, fuguta la deramtolog!

6 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Iwostin Purritin-gel pentru curatarea fetei( pana in 30 lei)- e foarte bun(il gasesti in farmacie), si cele de la vichy pentru cosuri sunt destul de bune

| Ichnat a răspuns:

Du-te la farmacie si intreaba de lotiune anti acnee, oricum e bine sa incerci mai multe produse pentru ca sa vezi cu care se intelege mai bine pielea ta! big grin

| Alexxxxx1 a răspuns:

Ar mai fi o solutie de la zineryt, eu o folosesc chiar si acuma si e ft bunahappy
Pretul...Circa 30 de leiwinking Dar la mine are efectbig grin

| Elsker a răspuns:

Zineryt. Are un efect foarte bun, dar mai intai mergi la dermatolog! Nu te juca cu sanatatea ta!

| SoNiCxXx a răspuns:

Du-te la farmacie si spune sa iti dea o crema de cosuri. era una maronie asa si era pe baza de argila dar nu mai stiu cum se chema. am folosit-o si eu si era chiar buna

| Denisa2763 a răspuns:

Mai bine, poti merge la un specialist/dermatolog, si el va stii ce sa iti dea, sau pur si simplu astepti sa iti treaca, in orice caz NU le stoarce iti vor ramane gauri si nu cred ca vrei